HAKKIMIZDA

 

Minikoli Logo

Minikoli.com 2015 yılında kurulmuş stoklu çalışan ve aynı gün kargo hizmetini benimsemiş bir firmadır. Minikoli.com'da satılan bütün ürünler resmi distribütör tarafından onaylı %100 orjinal, adınıza faturalı ve garanti belgeli şekilde açılmamış kolisinde veya ambalajında gönderilir.

Minikoli.com'da toplamda 5.000 çeşit üzerinde ürün bulunmaktadır.Bu ürünlerin %85'ini 2.000 metrekare kapalı deposunda tutmaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler uzman kargocular tarafından özenle paketlenir ve Türkiye'nin en prestijli Yurtiçi kargosu ile gönderimi yapılır. Minikoli.com firmasının asıl amacı size bir kereliğine mahsus ürün satmak değil, alışverişinizin devamlılığını sağlamanız için vardır. Minikoli'de fiyatların uygun olmasının nedeni ise sirkülasyondur.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
 
Minikoli en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve Misafirleri için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgilerinize, veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar için rişmek olanaksızdır.
 
Kredi Kartı Güvenliği
 
Kişisel bilgilerin girildiği ve kredi kartı kullanılan her sayfada tarayıcının ( browser ) alt kısmında bir anahtar görülür. Bu anahtar sitede SSL ( Güvenli Yuva Katmanı ) olduğunu gösterir. İnternet üzerinde özel bilgi iletimi için kullanılan haberleşme protokolüdür. SSL şifrelenmiş bilginin SSL bağlantısı ile iletilmesi esasına dayanır. Dolayısı ile gönderilen hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Minikoli hiçbir zaman bu numaraları saklamaz ve kayıt etmez. Bu sebepten dolayı kredi kartı güvenliği için her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgileri tekrar girilir. kredi kartı güvenliği